Auto części Julia
Rozbierzemy prawie wszystko

Sprzedaż hurtowa i detaliczna oryginalnych używanych części do samochodów osobowych i dostawczych. Sprzedaż prowadzona poprzez serwis Allegro.

Wynajem luksusowych samochodów
Śluby, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, urodziny itp.

Szprotawa i okolice - Zapraszamy !

Złomowanie pojazdów
Atrakcyjne stawki - Płacimy gotówką!

Zacznij pracę w Auto Części Julia

Jesteśmy firmą trudniącą się głównie sprzedażą używanych i zarazem oryginalnych części samochodowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Demontażysta pojazdów / mechanik

Opis stanowiska

- demontaż pojazdów umożliwiający dalsze wykorzystanie części,
- przygotowanie i opisywanie części do magazynu,
- przygotowanie części do zestawów eksportowych,
- odzyskiwanie surowców wtórnych.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym z dobrą znajomością części samochodowych,
- umiejętność pracy pod presja czasu i zadań,
- wysoka kultura osobista, kreatywność,
- zatrudnimy osoby chcące związać się z naszą firmą na dłuższy okres czasu.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w prężnym i ambitnym zespole.

Zapewniamy

- systematyczne szkolenia.
- pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży,
- niezbędne narzędzia pracy i dobre warunki finansowe.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Demontażysta pojazdów” na adres: zybi.mobile@wp.pl.